Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  MURARZ/MAURER OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 27, 2021 09:53 - Dam pracę - Warszawa
  • img
Szczegóły ogłoszenia
German Worker Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie poszukuje podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech 34121 Kassel poszukujemy:

3 x MURARZ/MAURER

Stawka godzinowa: 23 €
Data rozpoczęcia 08.02.2021

Zadania:
Wykonywanie wszelkich prac murarskich na budowie

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako murarz
Własna działalność gospodarcza
Podstawowe narzędzia zabiera podwykonawca: poziomica, kielnia, wiertarka, wkrętarka
Sprzęt, odzież i obuwie ochronne
Znajomość języka niemieckiego - min jedna osoba
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Co oferujemy:
Cotygodniowe rozliczenie
Posiadamy projekty na terenie całych Niemiec
Pomoc w organizacji zakwaterowania
Możliwość nadgodzin
Klient zapewnia min 45 h pracy w tygodniu
Wsparcie podczas pobytu na projekcie
Długofalowa współpraca

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 22 267 033 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00 lub drogą e-mailową info@germanworker.pl
www.germanworker.pl

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez German Worker Sp z o.o ul. Ksawerów 3 02-664 Warszawa
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez German Worker Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu