Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Elektromechanik/ Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Jelenia Góra OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 25, 2022 04:38 - Dam pracę - Wrocław
3200.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
- Montaż urządzeń i akcesoriów do monitoringu samochodów dostawczych, ciężarowych oraz osobowych.
- Kompletne prace serwisowe/naprawcze z zakresu urządzeń oferowanych przez firmę (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne)
- Precyzyjne oraz bieżące wypełnianie arkuszy montażowych.

Wymagania:
- Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, elektromechaniki
- Mile widziane doświadczenie w pracy elektronika samochodowego.
- Zdolność do samodzielnej pracy, odpowiedzialność, terminowość w realizacji zleconych prac.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych.
- Dodatkowymi atutami będzie znajomość urządzeń do monitoringu samochodów bazujących na GPS i/lub doświadczenie w montażu urządzeń monitorujących.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie IT.

- Prywatną opiekę medyczną (oferujemy bardzo atrakcyjny i konkurencyjny pakiet medyczny).
- Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
- Work-life balance, elastyczne godziny pracy.
- Atrakcyjne szkolenia branżowe.
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu