Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  PRACA W BELGII DLA DEKARZY OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 10, 2022 05:01 - Dam pracę - Wrocław
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma budowlana Regess Sp. z o.o podejmie współpracę w doświadczonymi DEKARZAMI.
Do wykonania między innymi demontaż i montaż dachów, krokwi dachowych, konstrukcji dachowych, okuć papowych, układanie pokrycia dachu (dachówki, papy tradycyjne i zgrzewalne), bez konstrukcji drewnianych
Praca na terenie BELGII w rejonie Gent (Antwerpia) od 05.11 lub 12.11.2018
Wymagania:
- doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
- komunikatywny język angielski
- prawo jazdy kat. B
- własne auto na wyjazd
Oferujemy stawkę godzinową 16-18 Euro/h
CV proszę przesłać na adres: anna.gryszczuk@regess.eu
Więcej informacji pod numerem: 507 928 204
Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regess Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Aby móc z nami pracować, musisz posiadać własną działalność gospodarczą. Zapewniamy jednak, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami i „poprowadzimy” Ciebie za rękę. Z nami tylko zyskasz!

Podwykonawco, pamiętaj!

Buduj razem z firmą budowlaną Regess, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze.
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.