Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  dietetyka Wrocław

December 10, 2022 05:37 - Nauka i szkolenia - 50-146 Wrocław ul. Sienkiewicza 6A
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kursy dietetyki we Wrocławiu
1) Kurs dietetyki podstawowy – szkolenie I stopnia
Kurs dietetyki podstawowy – interdyscyplinarne szkolenie zawodowe skierowane do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z zakresu dietetyki. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne w wymiarze 60 godzin dydaktycznych. Uczestnik uczy się, jak prawidłowo układać jadłospisy indywidualnie dobrane do konkretnego pacjenta, korzystać z norm oraz oceniać stan odżywienia pacjentów. Po odbytym szkoleniu kursanci otrzymują zaświadczenia MEN – Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Cena: 890 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie II stopnia
Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie rozszerzone z dietetyki umożliwia zdobycie niezbędnych kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zawodu dietetyka. Każdy kursant otrzymuje podręcznik oraz dostęp do programu komputerowego do układania diet. Nauka z takimi pomocami dydaktycznymi pod okiem doświadczonych wykładowców daje możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia do późniejszej pracy z pacjentem. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest otrzymanie zaświadczenia MEN oraz prestiżowego dyplomu z oceną Akademii Dietetyki.
Cena: 890 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki – instytucja szkoleniowa specjalizująca się w prowadzeniu zawodowych kursów z dietetyki. Program nauczania jest stale udoskonalany i uaktualniany, dzięki czemu Akademia Dietetyki posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Na polskim rynku działa od ponad 7 lat i posiada bogatą ofertę kursów zarówno stacjonarnych jak i online (na nowoczesnej platformie edukacyjnej).
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki tutaj:
http://www.akademiadietetyki.pl/wroclaw/
Akademia Dietetyki
50-146 Wrocław ul. Sienkiewicza 6A
tel. 71 707 00 08
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.